!! JONAS BROTHERS !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! JONAS BROTHERS !!

JONAS BROTHERS'ın FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zac,New York'ta rahat..

YazarMesaj
AdminBeyza
Admin
Admin
AdminBeyza

Zac,New York'ta rahat.. Empty
MesajKonu: Zac,New York'ta rahat..   Zac,New York'ta rahat.. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:52 pm

Live With Regis & Kelly" adındaki sabah programında Zac; New York’a gittiği zaman normal insanlar gibi, pizza yemeyi ve bir Brodway şovuna gitmeyi sevdiğini, ayrıca şehrin çok güzel ve çok eğlenceli olduğunu söyledi. Genç ve yakışıklı bir aktör olduğu düşünülürse, gayet doğal olarak fiziğiyle ilgili de sorularla karşılaşan Zac; ‘Formumu korumak zorundayım çünkü oynadığım ve oynamak istediğim roller bu tip karakterler.’ şeklinde konuştu. Şu sıralar yeni filmi 'Charlie St. Cloud'un tanıtımlarıyla uğraşan Zac, küçük kardeşi ölen genç bir adamla ilgili olan filmle ilgili olarak da; ‘Geri ye dönüp baktığımda film yaptım çünkü eğlenmek istedim demek istemiyorum. Film yapmak istiyorum çünkü düşündürmeyi seviyorum. Ve bunun insanlara yardımcı olduğuna inanıyorum.’ şeklinde konuştu.
https://jonasbrothers.catsboard.com

Zac,New York'ta rahat..
1 sayfadaki 1 sayfası